Biuro projektowe skm projekt zostało założone w styczniu 1996r przez współpracujących ze sobą już od 1989r mgr inż. arch. Elżbietę Szukłow, mgr inż. arch. Bożenę Kroker oraz mgr inż. Jerzego Manjurę (zm.10.03.2013r).

Działający w naszej firmie doświadczeni projektanci architektury i konstrukcji oraz stale z nami współpracujący projektanci wszystkich pozostałych branż budowlanych mają w swoim dorobku wiele projektów budynków użyteczności publicznej (handlowych, biurowych, gastronomicznych, służby zdrowia itp.), przemysłowych i mieszkaniowych. Wykonujemy także projekty wnętrz, terenów zieleni oraz elementów małej architektury.

Nasi projektanci posiadają również duże doświadczenie w projektowaniu obiektów na terenach podlegających wpływom eksploatacji górniczej. Zespół projektowy dobierany jest odpowiednio do złożoności prac projektowych konkretnej inwestycji umożliwiając podejmowanie decyzji projektowych i organizacyjnych najlepiej służących interesom Klienta.

Współpracując ze specjalistami i rzeczoznawcami z różnych dziedzin dążymy do osiągnięcia wysokiej jakości oferowanych przez nas rozwiązań funkcjonalno-przestrzennych i technicznych. Nasze działania w ramach nadzoru autorskiego czy inwestorskiego zawsze mają na celu dbałość o jak najwyższą jakość techniczną i materiałową realizowanej inwestycji. Ważnym elementem naszych działań jest terminowość prac projektowych gwarantująca realizację inwestycji w planowanym czasie.